Finance » Bankovnictví

ČSOB má zisk 8,9 mld. za 3. čtvrtletí 2011

Československá obchodní banka ve zveřejněném hospodářském výsledku vykázala čistý zisk 8,909 mld. korun. Meziročně klesl o 13 %, přičemž důsledek snížení zisku je znehodnocení řeckých dluhopisů.

Diskuse k článku (0)


Komerční banka v zisku, kvůli řeckým dluhopisům je nižší

Čistý zisk za tři čtvrtletí roku 2011 činil 7 041 milionů Kč. Znamená to meziroční pokles zisku o 29,3 %. Pokles je způsoben snížením hodnoty řeckých státních dluhopisů. Zisk banky by bez negativního vlivu řeckých dluhopisů činil 10 532 milionů Kč a stoupl o 5,6 %.

Diskuse k článku (0)


Česká spořitelna opět zvýšila zisk

Česká spořitelna zveřejnila hospodářské výsledky za 3 čtvrtletí roku 2011. Vykázala zisk ve výši 9,56 miliard korun, což je meziročně o 15,4 % více, když za stejné období vloni činil 8,28 miliardy. Největší česká banka má výborné výsledky i přes dluhové problémy Evropy, jenž nejsou stále vyřešeny.

Diskuse k článku (0)


Equa bank nabízí nízké poplatky a zajímavé spořící produkty

Nízké poplatky začínají rozhýbávat zkostnatělý bankovní trh v České republice. Dalším hráčem na trhu je nová banka Equa. Na rozdíl od svých online konkurentů chce rozvíjet i síť svých poboček, kterých chce mít za pět let více než 25.

Diskuse k článku (0)


ČNB: zátežové testy bankovního sektoru dopadly dobře

Česká národní banka zveřejnila výsledky zátěžových testů, které pravidelně provádí ve čtvrtletních intervalech. Mají vyzkoušet odolnost systému při nepříznivém ekonomickém vývoji. Dle výsledků ze srpna 2011 se zátěžový scénář zaměřuje na možný případ recese, a případné problémy obchodních partnerů české republiky, které by znamenaly propad ekonomického růstu.

Diskuse k článku (0)


ČSOB vykázala zisk 6,209 miliard korun

Československá obchodní banka zveřejnila hospodářské výsledky za první pololetí roku 2011. Banka vykázala zisk 6,209 mld. korun. Zisky z vkladů a úvěrů se nadále zvýšily, avšak v důsledku znehodnocení řeckých dluhopisů se snížil zisk o 1,1 mld. To znamená meziroční pokles o 13%.

Diskuse k článku (0)


Zisk České spořitelny meziročně vzrostl

Česká spořitelna zveřejnila svoje finanční zisky za první pololetí roku 2011. Neauditovaný konsolidovaný čistý zisk byl 7,21 mld. korun, což je meziroční nárůst o 23,7 procent z loňského zisku 5,83 mld. korun.

Diskuse k článku (0)


Banka Zuno láká klienty na účet bez poplatků

Zuno je nová banka vstupující na český trh. Nabízí především služby pomocí internetového bankovnictví a slibuje všechny základní služby zdarma. To je vedení účtu, platby v tuzemsku, pochopitelně vše výhradně prostřednictvím online rozhraní.

Diskuse k článku (0)


1234567 8

Rubriky

» Aktuality

» Bankovnictví

» Ekonomika

» Spoření

» Investice


Copyright © 2010 - 2023 Finance - Celkově.cz - Licence ČSÚ - Podmínky užívání - Kontakt